• PÓŁKOLONIA LETNIA "JEDYNKI"

• Drodzy Rodzice,

informujemy, że w gablocie przy sekretariacie szkoły zamieszczona została lista dzieci, które będą uczestniczyć w półkolonii letniej "Jedynki". Po niezbędną dokumentację zapraszamy od 6 czerwca do gabinetu wicedyrektora w budynku B.

• REJESTRACJA UCZETNIKÓW 100-LECIA JEDYNKI ZAKOŃCZONA

• Drodzy Goście Jubileuszu,

Rada Rodziców i Dyrekcja "Jedynki" informują, że trwająca od 7 października 2022r. rejestracja uczestników obchodów została zakończona!

Osoby, które nie odebrały jeszcze wejściówek, mogą to uczynić w każdy dzień roboczy do końca maja. Przedstawiciele RR będą czekać na Państwa w holu budynku C (wejście od ul. Iczka), w godz. 16.00-18.00.

Do zobaczenia 3 czerwca!

• WYNIKI CYKLU KONKURSÓW Z OKAZJI 100-LECIA JEDYNKI

• Znamy wyniki cyklu konkursów organizowanych z okazji Jubileuszu 100–lecia „Jedynki”!

W klasach I-III nasi najmłodsi uczniowie wykazali się talentami plastycznymi i recytatorskimi.

W konkursie plastycznym najpiękniejsze prace stworzyli:

1 miejsce – Tymoteusz Augustyniak

2 miejsce – Alicja Rybczyńska

3 miejsce – Joanna Biniaś

Wyróżnienia: Anastazja Lindmajer, Zuzanna Modrowska, Hanna Kropp.

Najpiękniej recytowały:

1 miejsce – Hanna Wicenty

2 miejsce – Anna Kaczmarek

3 miejsce – Liliana Piechowiak

Wyróżnienia: Barbara Tepper, Zofia Orzeł.

W klasach najstarszych uczniowie współzawodniczyli w konkursie multimedialnym. Zwyciężyli:

1 miejsce – Konrad Rymsz

2 miejsce – Julia Tomaszewska

3 miejsce – Krzysztof Kuśmierski

Wyróżnienia: Mikołaj Kowalewski, Anna Jarnot, Huber Jas.

W rywalizacji międzyklasowej uczniowie oddziałów IV-VII zaprezentowali swoje talenty muzyczne i plastyczne. Ponadto wykazali się niesamowitą wiedzą nt. naszego Patrona. NAJLEPSZA OKAZAŁA SIĘ KLASA 5B, za co otrzyma Nagrodę Burmistrza Międzychodu – trzydniową wycieczkę do Warszawy!

3 czerwca zapraszamy zwycięzców do sali widowiskowej BPiCAK, gdzie podczas Jubileuszu zostaną wręczone nagrody (szczegóły u wychowawców). Gratulujemy!

• DYSTRYBUCJA BILETÓW NA 100-LECIE JEDYNKI

• Drodzy Goście Jubileuszu 100-lecia Szkoły Podstawowej nr 1 im. Miasta Stołecznego Warszawy w Międzychodzie!

Od poniedziałku (22 maja) ruszy dystrybucja biletów na wydarzenie. Ci z Was, którzy zapisali się na uroczystości i dokonali wszelkich formalności, otrzymają jutro wiadomość sms o terminach, w jakich będą mogli odebrać wejściówkę.

Informacje organizacyjne:

- Rada Rodziców czekać będzie na zapisanych Gości w dn. 22-26 i 29-31 maja na parterze w budynku C (przy dawnym sklepiku szkolnym od ul. Iczka), w godzinach 16:00-18:00,

- prosimy o zabranie dokumentu ze zdjęciem w celu weryfikacji,

- bilety należy odbierać osobiście. W przypadku upoważnienia innej osoby do odbioru należy przedstawić odpowiedni dokument od właściciela wejściówki,

- jeśli osoba nie może odebrać biletu w powyższych terminach, fakt ten należy zgłosić telefonicznie - 663-058-040 i ustalić inną datę wydania wejściówki,

- osoby, które otrzymały pisemne zaproszenie, nie muszą odbierać biletów wcześniej - otrzymają je 3 czerwca w sali widowiskowej BPiCAK,

- wydane przez Radę Rodziców bilety upoważniają do udziału w części artystycznej, która prezentowana będzie w formie online (w szkolnej hali sportowej) oraz do zwiedzania szkoły po zakończonych obchodach,

- wraz z biletami wydawany będzie dokładny harmonogram Jubileuszu,

- ze względu bezpieczeństwa nie ma będzie możliwości udziału w wydarzeniu bez posiadania biletu lub otrzymanego zaproszenia. Prosimy o wyrozumiałość.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu - 663-058-040.