• Gorący Posiłek w szkole

• Szanowni Rodzice,

w związku ze zmianami w prawie oświatowym i obowiązkiem zapewnienia uczniom ciepłego posiłku na ternie szkoły przekazuję Państwu podstawowe informacje nt. zmian od roku szkolnego 2022/2023. 1 września dzieci otrzymają wraz z planami deklaracje. Proszę o ich wypełnienie i zwrot do wychowawcy 2 września (niezależnie od tego czy dziecko będzie spożywać posiłek, czy nie). W przypadku pytań proszę o kontakt z wychowawcą poprzez dziennik elektroniczny.

Informacja dotycząca korzystania przez uczniów z gorącego posiłku w szkole

1. Obiady w roku szkolnym 2022/2023 przygotowywane są przez firmę Swojskie Jadło - Stołówka Szkolna SP1 Międzychód.
            2. Korzystanie z posiłku jest dobrowolne i odpłatne.
            3. Posiłki będą spożywane w wyznaczonym miejscu na terenie szkoły.
            4. Warunkiem korzystania z posiłków w szkole jest złożenie przez rodziców deklaracji dostępnej w załączniku lub w sekretariacie szkoły.
            5. Cena jednostkowa gorącego posiłku  wynosi 15  zł
            6. Posiłki wydawane są w godzinach 12.00-15.00.
            7. Każdy uczeń korzystający z posiłków, po złożeniu deklaracji otrzyma numer indentyfikacyjny,  który będzie obowiązywał przez cały rok szkolny 2022/2023.
            8. W przypadku rezygnacji z posiłków należy poinformować sekretariat najpóźniej do 26  dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, od którego dziecko już nie będzie spożywało posiłków.
            9. Należność za posiłki jest regulowana wyłącznie przelewem na rachunek bankowy wskazany przez szkołę.  Wpłaty gotówką nie są przyjmowane. Numer konta do wpłaty za posiłki: 44 1020 4144 0000 6202 0202 9940. W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia, klasę oraz numer identyfikacyjny nadany przez szkołę.
            10. Miesięczna kwota należności za posiłki zostanie podana rodzicom/opiekunom prawnym na Librusie zgodnie z deklaracją zgłoszenia ucznia.
            11. Należność za posiłki jest płatna z dołu do 10 każdego miesiąca następującego po miesiącu, za który należy dokonać płatności.
            12. Nieuiszczenie opłat  lub płatność po terminie spowoduje wszczęcie postępowania administracyjnego oraz naliczenie odsetek.

• Rozpoczęcie roku szkolnego

• Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 1 im. Miasta Stołecznego Warszawy w Międzychodzie zapraszają na rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023.Uroczysty apel odbędzie się 1 września br. o godz. 8.00 na boisku od strony ul. Iczka. Po jego zakończeniu uczniowie udadzą się do klas wraz z wychowawcami, gdzie otrzymają plany lekcji i informacje organizacyjne.Dowozy w tym dniu odbędą się wg stałego harmonogramu, odwozy we wszystkich kierunkach tylko o godz. 8:50.W przypadku pytań prosimy o kontakt z dyrekcją poprzez dziennik elektroniczny

• SPOTKANIA Z RODZICAMI UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

• Drodzy Rodzice Pierwszoklasistów,

zapraszam na spotkania organizacyjne, które odbędą się 24 sierpnia br. wg poniższego harmonogramu:

Klasa 1 a – godz. 16.30, sala nr 2. Wychowawca p. Anna Orzeł

1 b – godz. 17.00, sala nr 13. Wychowawca p. Dorota Borowska

1 c – godz. 17.30, sala nr 11. Wychowawca p. Izabela Kęsy

1 d – godz. 18.00, sala nr 16. Wychowawca: p. Ewelina Wawrzyniak.

Zebrania odbędą się w budynku A (tzw. „małej szkole”, która widoczna jest na zamieszczonym zdjęciu). Dla tych z Państwa, którzy przyjadą samochodem, udostępnione zostanie boisko szkolne w celu zaparkowania pojazdów – wjazd od ul. Pocztowej. Po spotkaniu z dyrektorem i wychowawcą będzie możliwość zapisania dzieci do świetlicy szkolnej lub na dowozy u kierownika świetlicy p. Agnieszki Trochy, która będzie dostępna w sali nr 1.

Listy klas dostępne są już w gablocie przy wejściu do sekretariatu w budynku B. Ze względu na przepisy o ochronie danych osobowych nie ma możliwości zamieszczania ich na stronie internetowej.

Do zobaczenia

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Miasta Stołecznego Warszawy w Międzychodzie

dr Bartosz Cemborowski